Elazığspor 2016 Kadrosu

Bu sezonun önemli takımlarından biri olan ve PTT 1. Lig’de yer alan Elazığspor, iyi bir mücadele ve futbol için transferler gerçekleştirmiştir. İskelet kadrosunun üzerine eklenen bu transferler ile Elazığspor’un başarı kaydedilmesi planlanmış ve ileriye dönük bir yapı içerisinde Süper Lige kadar uzanan çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Bu nedenle sezon başından beri süren transferler ile yepyeni ve kaliteli oyuncuları Elazığspor 2016 kadrosuna dahil eden heyet,  teknik direktör Bayram Bektaş ile oyuncuların çalıştırmaları ve antrenmanları sürdürülmektedir. Sezona iyi başlangıçlar sergileyerek ilk 2’de yer almayı planlayan Elazığspor, Süper Lig’e çıkma olasılığı konularında da epey umut taşımaktadır. Bu nedenle başarıya ve galibiyete dönük yapılan transferler ile Elazığspor’un PTT 1. Ligde elde etmek istediği galibiyetler üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirilmiştir.elazigspor-2016

Elazığspor 2016 kadrosunda başı çeken bazı transferler yer almaktadır. Bu transferler 19 yaşındaki genç Kongo’lu Ganvoula M’boussy ismidir. 2 yıllık bir sözleşme imzalanan forvet oyuncusunun transferi,  Bulgaristan’ın Lokomotiv Sofia takımından gerçekleştirilmiştir. Bu nedenle epey bir önemli ve genç isim olan M’boussy’nin Elazığspor 2016 kadrosunda hedeflenilen galibiyetleri kazanması beklenmektedir. Diğer bir transfer ismi de Türkiye’ye yabancı olmayan Brezilyalı orta saha ismi Cleyton’dur. Geçtiğimiz sezonlarda Kayserispor takımı için forma giyen Cleyton 2014 sezonunda Xanthi takımında forma giymiştir. Şimdilerde Xanthi takımı ile süren görüşmelerde Elazığspor’a bağlanan 32 yaşındaki Cleyton, 2 yıl boyunca Elazığspor forması giyecektir.
Bir orta saha transferi de Togo vatandaşı olan 24 yaşındaki Prince Segbefia’dır. Ukrayna’nın Zorya Lugansk takımından transfer edilen oyuncu, 3 yıl boyunca Elazığspor ile anlaşma imzalamıştır. Ayrıca Brezilyalı Tom’da Elazığspor 2016 kadrosuna dahil edilen isimlerdendir. 30 yaşındaki defans oyuncu ile 1 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Son Justinbet Adresi Justinbet5′ dir

Transferlerin bu sezon yoğun olduğu Elazığspor’da kadroya dahil edilen isimler epey bir genişlemiş ve çoğalmıştır. Tunuslu Lamjed Chehoudi’yi de bünyesinde dahil eden Elazığspor takımı, 1 yıllık anlaşmayı Tunuslu oyuncu ile imzalamıştır. Bulgaristan’ın Lokomotiv Sofia takımında forma giyen oyuncu bu sezon PTT 1. Lig’de Elazığspor takımı için mücadele edecektir. Bu sezon için iyi bir çizelge oturtan Elazığspor ayrıca, Giresunspor’dan 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Çağrı Ortakaya, Göztepe’den 31 yaşındaki forvet oyuncusu Ümit Tütünci, Adana Demirspor’dan 28 yaşındaki orta saha oyuncusu Mesut Saray, Bucaspor’dan 20 yaşındaki kaleci Çağlar Şahin Akbaba, Adanaspor’dan 21 yaşındaki defans oyuncusu Tayfun Aksoy, Karşıyaka’dan 24 yaşındaki defans oyuncusu Mehmet Yiğit, Gençlerbirliği’nden 23 yaşındaki defans oyuncusu Mehmet Çiçek, Galatasaraydan 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Berk Yıldız, Samsunspor’dan Murat Akyüz, isimleri ile anlaşma imzalamıştır. Sezona iyi bir transfer ağı gerçekleştiren Elazığspor’un yeni transferlerden ümidi fazlasıyla bulunmaktadır. Ayrıca sürekli olarak PTT 1. Lig maçlarına hazırlanan Elazığspor’un bu sezonda önemli başarılar kaydetmesi hedeflenmektedir.

Post navigation